Dovolenka Lyžovačky / Zima – last minute, zájazdy

Lyžovačka

Zimná dovolenka

Lyžovačky – aktívna dovolenka plná pohybu na zdravom vzduchu s nádhernými horskými scenériami.

Ak radi lyžujete, ste na správnom mieste. Ponúkame Vám lyžovačku podľa Vášho výberu či už na Slovensku alebo v popredných európskych lyžiarskych strediskách v Alpách v Rakúsku, Taliansku, Švajčiarsku, Francúzsku.

Lyžovačka na Slovensku

To sú dobre známe strediská vo Vysokých a Nízkych Tatrách ako Štrbské Pleso, Smokovce, Tatranská Lomnica, Jasná, ale i mnohé iné lyžiarske strediská po celom Slovensku.

Lyžovačka v Alpách

To sú kilometre skvele upravených zjazdoviek, skvelé služby a popredné lyžiarske strediska svetovej úrovne. V rakúskych Alpách sú to najmä Zell Am See, Semmering, Flachau. Vo švajčiarskych Alpách zasa Veysonnaz či Saas Almagell. Vo francúzskych alpách pozornosť pútajú strediská Val D´isere, Chamrousse či Val Thorens. V talianskych Alpách – nyzývaných aj Dolomity sú významné strediská Bormio, Anterselva, Cortina D´ampezzo, Val Gardena, Sestriere.

Ponúkame Vám bohatý výber lyžovačiek v mnohých lyžiarskych strediskách, najmä v nasledujúcich krajinách:

Lyžovačka Rakúsko
Lyžovačka Taliansko
Lyžovačka Francúzsko
Lyžovačka Švajčiarsko
Lyžovačka na Slovensku

V prípade, že máte záujem o lyžovačku aj v destinácii, ktorá sa nenachádza v našej ponuke, kontaktujte nás s Vašimi predstavami a my Vám v spolupráci s našimi partnermi pripravíme lyžovačku na mieru presne podľa Vašich predstáv.