Dovolenka Exotika – last minute, zájazdy

Exotika

Exotická dovolenka

Exotika – dovolenka v raji, alebo nádherné pláže, úchvatné lagúny a palmové háje, nekonečný oceán – to všetko už nemusí byť len sen. Vyberte si exotickú dovolenku v niektorej z nami ponúkaných destinácií.

Exotická dovolenka to sú skvelé možnosti na letný oddych aj v období, keď v našich zemepisných šírkach vládne zima. Exotické pobytové zájazdy ponúkajú luxusný a ničím nerušený oddych na najkrajších plážach v Karibiku, na ostrovoch Indického či Tichého oceánu, alebo na plážach afrického pobrežia. Exotické poznávacie zájazdy Vám sprostredkujú nádhernú prírodu Afriky, Ameriky, Ázie, Oceánie, ale aj skvosty svetovej histórie a kultúry mnohých dávnych národov.

Exotika a exotická dovolenka to sú destinácie ako Maledivy, Seychely, Maurícius, Bali, Thajsko, Tahiti – Francúzska Polynézia, Réunion, Dominikánska republika, Havajské ostrovy, Indonézia, Jamajka, Zanzibar, ale aj krajiny ako Spojené arabské emiráty, Čína, Vietnam, Brazília a mnohé iné.

Každá z exotických dovolenkových destinácií Vám poskytne množstvo rozmanitých možností na prežitie dovolenky, záleží len na Vašich preferenciách.

Ponúkame Vám bohatý výber exotickej dovolenky v nasledujúcich exotických destináciách:

Bali
Brazília
Čína
Dominikánska republika
Francúzska Polynézia - Tahiti
Hawai
India
Indonézia
Jamajka
Keňa
Kuba
Maledivy
Maurícius
Mexiko
Nový Zéland
Seychely
Spojené Arabské Emiráty
Srí Lanka
Thajsko
Vietnam
Zanzibar


A mnohé iné exotické destinácie po celom svete. V prípade, že máte záujem o exotickú dovolenku v ktorejkoľvek destinácii, kontaktujte nás s Vašimi predstavami a my Vám v spolupráci s našimi partnermi pripravíme exotickú dovolenku na mieru presne podľa Vašich predstáv.